ARAPGİR'DE, FEHMİ GÜR ŞİİR ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

Arapgir Belediyesi’nin organizesiyle Aşık Fehmi Gür Şiir Şöleni düzenlendi.

Samime Aydınlar Kültür Merkezinde gerçekleşen Aşık Fehmi Gür Şiir Şöleni’ne Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem, Arapgir Belediye Başkan V. Mehmet Bilen, İl Genel Meclis Üyeleri İlhami Mengi ve M. Metin Bölükbaşı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arapgir Belediyesi’nin organizesiyle düzenlenen ve Yazar Sündüs Arslan Akça koordinatörlüğünde bulunan şiir şölenine Arslan’ın yanı sıra Hava Avcı Köseoğlu, Ahmet Tevfik Ozan, Nilüfer Zontul Aktaş, Sıtkı Caney, Kenan Yavuzarslan, Ali Osman Nebioğlu, Recep Yılmaz, Talat Ülker ve Mahmut Hasgül isimli yazarlar katıldı.

Şairler Meslek Yüksek Okulu, Hami Aydınlar Anadolu Lisesi, Ahmet Zeyneloğlu İlkokulu, Sadık Polat Ortaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek şair – öğrenci buluşmaları gerçekleştirildi.

12-13-14 Ekime kadar süren şiir şöleninde yazarlar 13 Ekim Cumartesi günü Samime Aydınlar Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da halkla buluştular.

Öğrenciler için şölende ayrı programlar düzenlendi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi