MTSO, EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISINI ARAPGİR’DE YAPTI

MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODASI, EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISINI ARAPGİR’DE YAPTI

Meclis Başkanı Hasan Özkan Başkanlığında Samime Aydınlar Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Ağustos ayı mizanı okundu ve oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Arapgir ilçesini Malatya’da ve dışarıda kamuoyunda önemli bir konuma getiren, ilçedeki değerleri dünya çapında fuarlara katılarak hem tanıtıp hem onların önemini arz eden Arapgir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sadıkoğlu, ilçelerin sorunlarının ve problemlerinin yerinde tespit edilmesi ve ilçelerin şehirle bütünleşmesi anlamında meclis toplantılarının dönem dönem farklı ilçelerde yapılmasının önemli olduğunu söyledi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da Arapgir’de böyle bir meclis toplantısının organize edilmesinin hem Ticaret ve Sanayi Odası adına hem de ticaretten gelmiş birisi olarak Malatya adına bir güzellik, bir vefa borcu olduğunu belirterek, toplantının Arapgir’de düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem ise Türkiye’nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ifade ederek, “İçten ve dıştan saldırılar atlındayız. Bu süreçte özümüze milli değerlerimize kendimize dönerek çıkabiliriz. Biz birleştikçe daha güçlü olacağız. Yarınlara daha umutla bakacağız” diye konuştu.

 

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi