BAŞKAN CÖMERTOĞLU’NDAN BERABERLİK MESAJI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Hacı Bektaş-ı Veli Derneği tarafından düzenlenen Aşure Günü'ne katıldı. Başkan Cömertoğlu, burada yaptığı konuşmada birlik beraberliğin önemini vurgu yaptı. 
Hacı Bektaş-ı Veli Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Hami Aydınlar Parkı’nda yapılan Aşure Günü etkinliğine Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer ile birlikte katıldı. Yapılan etkinlikte aşureler yenildi, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. 
Hacı Bektaş-ı Veli Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadık Boztepe'nin konuşmasının ardından kürsüye gelen Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “yaratılanı severiz yaratandan ötürü” dedi ve “burada görülen birlik ve beraberliğin milletimizin gerçek zenginliği olduğunu söyledi. Bu zenginlik olduğu müddetçe Türk Milleti’nin sırtını kimsenin yere getiremeyeceğini vurgulayan Başkan Cömertoğlu “Bizim ülkemizdeki birlik ve beraberliği bütün dünya örnek alsa kan ve gözyaşı biter. Osmanlı yüzyıllar boyu farklı milletleri bir arada tutma kudretine sahipti” diye konuştu. 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi