BAŞKAN CÖMERTOĞLU'NDAN BEYAZAY DERNEĞİNE ZİYARET

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem ve Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren Arapgir Özel Beyazay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
 
Okul Müdüründen Rehabilitasyon merkezi hakkında bilgiler alan Başkan Cömertoğlu, Rehabilitsayon Merkezi’ni her fırsatta ziyaret ettiğini ve bundan çok mutlu olduğunu ifade ederek, öğrencilerle ilgilenen eğitmenler ve sorumluyla sohbet edip belediyenin yapabileceği çalışmaları yerinde görmek için merkezi ziyaret ettiğini ifade etti. “ Çocukları ziyaret etmek, onlarla ilgilenmek, sohbet etmek ve gülen gözlerini görmek bizi de mutlu eder.” diye Cömertoğlu, her kurum ve kurulun bu tür özel yerlere toplumsal anlamda gereken ilgiyi göstermesi gerektiğini ifade ederek, kurum sorumlusu Sadık Karagöz ve eğitmenlere emekleri için teşekkür etti.

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi