ARAPGİRSPOR KULÜBÜ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Arapgirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu Arapgir Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Açılış, yoklama ve saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından toplantı divanı seçildi.  Kulüp Başkanı Ufuk Subaşı, geçen iki yıllık faaliyet raporunu okudu ve detaylı açıklamalarda bulundu. Diğer Yönetim Kurulu üyeleri de hem geçmiş etkinlikler, hem de gelecek için planlanan projeler hakkında bilgi verdiler. Tek listeyle girilen seçimde Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarının asil ve yedek üyeleri, genel kurul salonunda hazır bulunan üyeler tarafından oy birliği ile seçildi. Tüzük değişikliklerinin oylanmasının ardından eski yönetim ibra edildi. Sonrasında dilek ve temenniler dile getirilerek önümüzdeki iki yıllık dönemin en verimli şekilde geçirilmesi için neler yapabileceği konuşuldu. Yeni proje önerileri değerlendirildi. Yapılan değerlendirmede kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla masa ve sandalye alınarak çeşitli organizasyonlara kiralanmasına karar verildi.

Böylece Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu 50 adet masa, Metin Akyüz 250, Metin Özmen 100, Ramazan Erdem 50, Basri Yılmaz 50, İlker Özan 50, Ufuk Subaşı 50, Şenol Sekizsu 50, Mustafa Üstündağ 50, Veli Doğan 50, Tayfun Gömüç 25, Vahap Özgür 25, İbrahim Türkoğlu 25, Kürşat Güven 25, Coşkun Gömüç 25, Şaban Can 25, Mustafa Gürbüz Bulut 25, Mahir Çelik 25, A. Tuncay Çağdaş 25, Şükrü Pala 25 ve Mehmet Yalçın 25 adet sandalye alarak kulübe bağışta bulunacaklarını taahhüt ettiler. Yönetim aynı zamanda sandalye kampanyası başlattı. Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle genel kurul sona erdi. 

 

YÖNETİM KURULU

1-     Ufuk SUBAŞI

2-     Mustafa ÜSTÜNDAĞ

3-     Metin ÖZMEN

4-     Ramazan ERDEM

5-     Şenol SEKİZSU

6-     İlker ÖZAN

7-     Tayfun GÖMÜÇ

8-     Engin URLA

9-     Vahap ÖZGÜR

10-  Tarık ÇERKEZ

11-  Veli DOĞAN

12-  Kürşat GÜVEN

13-  Mustafa KÜLAH

14-  Mahir ÇELİK

15-  Erol AVŞAROĞLU

16-  Metin AKYÜZ

17-  Ali KARADENİZ

18-  Ömer DUMAN

19-  Mustafa ÇOŞKUN

20-  Şevki MOL

21-  Murat BÖLÜKBAŞI

22-  Yusuf KAPLAN

23-  Mehmet Sadık KIZILBAKIR

24-  Murat BÖLÜKBAŞI

25-  Bahattin BÖLÜKBAŞI

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi