15 TEMMUZ MİLLİ İRADE OCAKLARI'NDAN ZİYARET

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ve yönetim kurulu üyeleri Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Arapgir’e 15 Temmuz Milli İrade Ocakları İlçe Başkanlığını takdim etmeye geldiklerini ve bu anlamda da Belediye Başkanımızın fikirlerini ve görüşlerini almak için ziyarette bulunulduğunu ifade eden Uludağ;

“15 Temmuz’u Unutmamak ve unutmamak adına Bizler sivil toplum kuruluşları olarak bu görevi üstlendiğimiz gibi vatandaşlarımızın da bireysel olarak bu görevi üstlenmesini istiyoruz. 15 Temmuz’u unutursak geleceğimize yön veremeyiz. Bu hainler bundan önceki girişimlerin de vazgeçmedikleri gibi 15 Temmuzdan sonra vazgeçmediler ve vazgeçmeyecekler.

Biz Müslümanlar ve Türk Vatandaşı olarak her zaman uyanık olmamız gerekiyor. Fitne fesat odaklarına fırsat vermemiz gerekiyor. Yüce Rabbim bir kez daha bu topraklara 15 Temmuz acısını yaşatmasın eğer yaşatmak isteyenler varsa da geçmişte olduğu gibi karşılığını verecek nesilleri eksik etmesin. Biz bu yola çıkarken şunu söyledik, susturulmak istenen ezan ise ölüm bizim için bayramdır, bölünmek istenilen vatan ise ölüm bizim için düğündür, indirilmek istenen bayrak ise ölüm bizim için şereftir ve biz de şerefli ölümün hesabı olmaz.” dedi.

Başkan Cömertoğlu, ziyaretlerinden dolayı 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkanı Bilal Uludağ ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getird.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi