KÖSEOĞLU MAHALLEMİZDEKİ ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

KÖSEOĞLU MAHALLEMİZDEKİ ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Arapgir Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü kilitli parke çalışmaları kapsamında Köseoğlu Mahallesi'nde kilitli parke taşı çalışması ve çevre düzenlemesi yapıyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Köseoğlu Mahallesi Gazozcular Sokak, Hacı Yahya Sokak, Aydınlar Sokak ve Menekşe Sokakta ihtiyaç olan noktalarda yolları kilitli parke taşı ile kapladı.

HALKIMIZA HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ 

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, 
Çalışmalar şuanda farklı noktalarda devam ediyor. İlçe genelinde eş zamanlı olarak da birçok hizmeti gerçekleştiriyoruz. Arapgir genelinde sıcak asfalt çalışmaları yaptık. Plan dâhilindeki tüm yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam edeceğiz. Asfalt çalışmalarının yanı sıra ilçe merkezinde bulunan cadde ve sokaklarımızda da belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz” diye konuştu.

YOLLAR MODERNLEŞİYOR

Başkan Cömertoğlu, "Belediye olarak asfaltlama ve kilitli parke taşı hizmeti konusunda atağa kalkmış bulunuyoruz. Birçok mahallemizin yollarını sıcak asfaltla kapladık. Aynı zamanda kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız da devam ediyor. Bu konuda son derece ciddi çalışmalara imza atıyoruz. Arapgir sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere sıcak asfalt ve kilitli parke taşı döşeme hizmetini götürüyoruz. Halkımız bu hizmetleri sonuna kadar hak ediyor. Arapgir’i başta yol hizmeti olmak üzere her alanda geliştirerek, her konuda imrenilen bir ilçe yapıncaya kadar çalışacağız” diye konuştu.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi