İPEKÇİ SOKAKTA 1400 METREKARE KARO TAŞI DÖŞEME İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Berenge Mahallesi İpekçi Sokakta 1400 metrekare karo taşı döşeme işlemi gerçekleştirdi.

Arapgir Belediyesi, vatandaşların güzel bir şehirde yaşaması için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı çalışmalarından dolayı tahribata uğrayan İpekçi Sokakta karo taşı çalışmalarını tamamladı.

Arapgir Belediyesi'nin ilçe genelinde sürdürdüğü kilit parke taşı yol yapımı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler Berenge Mahallesi İpekçi Sokakta karo taşı yol yapım çalışmalarını da kısa sürede tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. İpekçi Sokakta 1400 metrekare alana karo taşı döşeyerek yol yapıldı. Ekipler, çalışmaların yapıldığı mahallelerde sadece yolları değil çevredeki kaldırım ve park bakımlarını da yapıp mahallelerin çehresini yepyeni bir görünüme kavuşturuyor.

“Tek amacımız halkımızın mutluluğu”

Güzel bir Arapgir için her alanda çalışmalarının devam ettiğini belirten Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Mahallelerimizde yapılan kilit parke taşı döşeme işlemimiz aralıksız devam ediyor. Kademeli olarak yapılan bu hizmetimizle Arapgir ilçemizin kilit parke taşı olmayan her caddesini her sokağını kilit parke taşları ile kaplayacağız. Çünkü Arapgir’in her mahallesi bizim için çok önemli. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana daha iyi bir Arapgir için gece gündüz demeden çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Tek gayemiz görevimizi layıkıyla yerine getirip Arapgir’de yaşayan insanlarımızın mutluluğunda pay sahibi olmaktır” diye konuştu.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi