ARAPGİR’DE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Arapgir Belediyesi, yaz sezonu öncesinde başlattığı yol bakım çalışmaları kapsamında Hezenek Mahallesi’nde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

İlçede asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyleyen Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz" dedi.

Arapgir Belediyesi olarak asfalt hizmetlerinin ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Cömertoğlu, ekiplerin Arapgir’in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti. Hezenek Mahallesi’nde 2 kilometre civarında sathi asfalt çalışması yapıldığını ifade eden Cömertoğlu, "Bu mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız var. Alt yapıları yeniledikten sonra yıpranmış asfaltları ise yeniliyoruz. Böylece mahallemizin yol sorununu çözmüş olacağız" diye konuştu.

Belediye olarak Hezenek Mahallesi’nin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını dile getiren Cömertoğlu, "Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Şuan Büyükşehir Belediyesi ve Arapgir Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturmaya gayret gösteriyoruz. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Arapgir sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz. Arapgir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi