BELEDİYE İFTAR ÇADIRI RAMAZAN BOYUNCA HİZMET VERECEK

            Arapgir Belediyesinin Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar çadırı bu yıl çarşı altında açıldı.

            Çarşı altı eski öğrenci yurdunun önündeki boş arazi düzenlenerek bu yılki iftar çadırı buraya açıldı. Çadır yerinin düzenlenmesine bizzat yardım eden Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ramazanın ilk günü İftar Çadırı’nda vatandaşlarla birlikte iftar yaptı. Hayırsever hemşerimizin de katkı sağladıkları İftar Çadırı’nda her gün 300-350 kişiye iftar yemeği verilecek.

            Belediyenin çarşı merkezindeki yeni yerinde açtığı İftar Çadırında ilk gün ilçe Kaymakamı Salih Sak ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu birlikte iftar yemeği dağıttılar.  Vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Başkan Cömertoğlu, Elhamdülillah 2017 yılı Ramazan ayına girdik, rabbim hayırlı ve bereketli eylesin,  insanların huzur ve barışına, sağlık ve afiyetine vesile eylesin. Belediye olarak biz bu işi çok önemsiyoruz, güzel bir etkinlik, güzel bir organizasyon, hiçbir ayrım yapmadan bütün vatandaşlarımızı aynı çatı altında bir araya getiriyoruz. Bu organizasyonda emeği geçen bütün hemşerilerime Allah hayırlarını kabul etsin diyorum. Ramazan ayının İslam âlemine, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Cömertoğlu, başı rahmet ortası mağfiret ve sonu günahlara kefaret olan Ramazan’ın özellikle Ortadoğu’ da olmak üzere tüm İslam âleminin içinde bulunduğu coğrafyadaki acı tablonun biterek, huzurlu bir ortam olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi