BAŞKAN CÖMERTOĞLU’NDAN RAMAZAN MESAJI

             Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

             Başkan Haluk Cömertoğlu, Ramazan'ın millete, ülkeye, dünyaya ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

             Başkan Haluk Cömertoğlu, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı. Cömertoğlu mesajında 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in, Müslümanların özlemle beklediği bir ay olduğunu belirterek, Arapgir'lilerin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

            Ramazan-ı Şerif'in insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Cömertoğlu, şöyle devam etti: "Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif'i bu erdemli özelliklerin yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz. Ramazanın Arapgir'imize, Malatya'mıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi