EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANI HALUK CÖMERTOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Malatya İl Başkanı Kerem Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Tahir Baran, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ünsal, Hamit Kapan ve Alparslan Özdemir Belediye Başkanı Cömertoğlu’nu yönetim kurulu olarak ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Memur Sen İl Başkanı Kerem Yıldırım; "Biz büyük bir sivil toplum kuruluşuyuz. Eğitimin sorunlarının çözülmesi noktasında sorumluluk almayı her zaman kendimize en kutlu vazife bildik. Bu doğrultuda da hareket etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Sorunlar üzerinde büyük bir duyarlılık gösteriyor, çözüm yolları bulmaya çalışıyoruz. Birlik, beraberlik içinde ilçemizdeki eğitim seviyesini daha yüksek çıtalara çıkarmak bizim en ulvi hedefimiz olmuştur. Değerli Başkanımız Haluk Cömertoğlu’na da görevinde başarılar diliyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Haluk Cömertoğlu ise, “Eğitim bizim en çok üzerinde durduğumuz alanımızdır. Eğitimde daha kaliteli, daha nitelikli bir seviyeye ulaşabilmek adına hep birlikte hareket etmeliyiz. Bizler ‘birlikten kuvvet doğar’ sözünün inancını yaşıyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız, bundan hiç kimsenin zerre şüphesi olmasın.’’ dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi