ŞEHİT HÜSNÜ BİLGİÇ KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Arapgir Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğünce düzenlenen 'Şehit Hüsnü Bilgiç Kurumlar Arası Futbol Turnuvası' oynanan final maçı ile  sona erdi.

Arapgir ilçesinde her yıl düzenlenen 'Kurumlar Arası Futbol Turnuvası' 9 takımın katılımıyla başlamıştı. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar üst tura çıkma başarısı gösterdi. Turnuva yapılan final karşılaşmasının ardından son buldu. 

Arapgir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ergül Bay, yaptığı açıklamada, 9 takımın mücadele ettiği futbol turnuvası final maçı ile sona erdi.

Bay; "Her yıl düzenlenen  'Kurumlar Arası Futbol Turnuvası' bu yılda 9 takımın katılımı ile başlamıştı. Bizim buradaki amacımız kurumların birbirleri ile kaynaşması, sosyal faaliyetlerin az olduğu ilçemizde bir nebze olsa memurların eğlenmesini sağlamak ve hafta boyunca iş streslerini üzerlerinden atmaktır. Çok güzel bir turnuva oldu. Finale çıkan 3 takımdan Arapgir Belediye takımı birinci, Arapgir Kaymakamlık takımı ikinci ve Kerem Aydınlar Fen Lisesi takımı üçüncü oldu. Kendilerini tebrik ediyorum" dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; “Şampiyon olan takımı kutluyorum, Diğer takımlara da medeni cesaretlerinden ve centilmenliklerinden ötürü teşekkür ediyorum. 9 takımdan finale kalan 2 takım burada yarıştılar.  Belediye takımını kutluyorum. İnşallah futbola olan bu ilgi diğer branşlarada yansır. Bu vesileyle Fırat Kalkanı Harekatı'nda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen hemşerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Hüsnü Bilgiç'e rahmet, ailesine sabır diliyorum”.

Şampiyon olan Arapgir Belediye takımına kupasını ve madalyalarını Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu verdi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi