BAŞKAN CÖMERTOĞLU ÇEVRE PROJELERİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Kültür Kongre Merkezinde Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşen Çevre Projeleri Açılış Törenine katıldı.

Açılışta konuşma yapan Başbakan Yıldırım, açılışların yoğunluğundan dolayı açılışları gruplandırarak yaptıklarını belirterek konuşmasına şöyle devam etti; "Bu törenle Türkiye'ye yakışan 120 tesisin açılışını bir anda gerçekleştiriyoruz. AK Parti hükümetlerinin bir sıkıntısı var, iş çok açılış için zaman yok. O yüzden yüz'er yüz'er demet yapıp açıyoruz. Eskiden 'Bir şey bulun da açalım' diye valiyi, kaymakamı sıkıştırırlardı. O kadar çok eser var ki, bugün de memleketin her köşesinden eserlerin açılışını yapıyoruz."

Proje kapsamında Çevre Bilinci konusu ele alınırken, çok sayıda belediyeye araç dağıtımı yapıldı. Arapgir Belediyesi'ne de bu proje ile bir çöp kamyonu ve bir süpürme aracı verildi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi