CUMHURBAŞKANIMIZ MALATYADA TOPLU AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 18.02.2017 tarihinde Malatya'ya gelerek burada toplu açılış töreni gerçekleştirdi. Törene Arapgir'den çok sayıda vatandaş katıldı.

Geçtiğimiz cumartesi günü Malatya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirilen toplu açılış töreninde halka hitap etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi yanında bulunan miting alanında gerçekleştirilen tören Malatya geneli ve çevreden yoğun ilgi gördü. Törene ilçemizden de yoğun katılım oldu. Çok sayıda araçla saat 12.00 de ilçeden hareket eden konvoy Malatya'da miting alanına ulaştı. İlçemizden Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu ile, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Büyükşehir ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, çok sayıda mahalle muhtarı ve vatandaşların yoğun katılımı oldu. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen açılış töreninin ardından vatandaşlarımız akşam saatlerinde ilçemize döndü.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi