BAŞKAN CÖMERTOĞLU PERSONELİ İLE TOPLANTI YAPTI

 

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu Arapgir  Belediyesi'nin tüm personeli ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.  

Toplantının ana konusu olarak dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet sunmak olduklarını belirten Cömertoğlu tüm personelin bu konuda ki duyarlılıklarına sebep ne olursa olsun şuan olduğu gibi her zaman devam etmelerini istedi. İlk olarak birim amirleri ile toplantı yapan Cömertoğlu, birim amirlerine asla ve asla gevşeklik göstermemeleri çalışmalardaki özgüveni ve hassasiyeti her daim korumaları gerektiğini vurguladı. Cömertoğlu birim amirleri ile yaptığı toplantı sonunda daire personeli ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Daire içinde hal ve hareketlere her zaman olduğu gibi özenle devam edilmesi gerektiğini vurgulayan Cömertoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "Önceliğimiz her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmalı" ifadelerinde bulundu. Başkan Cömertoğlu daire personelinin ardından şantiye personeli ile toplantısına devam etti. Şantiye personeline ilk olarak iş güvenliğinden bahseden Cömertoğlu, "Konu ne olursa olsun hizmet elbette önemli ancak iş güvenliği yani sizlerin güvenliği çok daha önemli. Sizler bize emanetsiniz asla ve asla tedbir ve önleminizi almadan işe başlamayın. Bozulan bir makina tamir edilebilir ancak giden bir can geri gelmez. Sizlerin evlerine sağlıklı gitmesi aileleri ile huzur içerisinde oturması bizlerin en büyük hedefi" ifadelerini kullandı.

Cömertoğlu, "Hava Şartları Bahanemiz Olmayacak" kış aylarının çalışmaları kesinlikle etkilememesi gerektiğini vurgulayan Başkan Cömertoğlu, "Çalışmalarımız asla hava şartları nedeni ile yavaşlasın istemiyorum. Vatandaşlarımız bizden hizmet bekliyor bu beklentilerini en iyi şekilde karşılamak zorundayız. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasını istemiyorum. Çalışmalarımız kaldığı yerden tüm hızıyla devam etmeli" dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi