BAŞKAN CÖMERTOĞLU’NDAN ŞAHİNBEY BELEDİYESİNE ZİYARET

Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ile birlikte Şahinbey Belediyesinin yaptığı çalışmaları gezerek incelemelerde bulundu.

Şahinbey Belediyesinin sosyal tesislerini, Sosyal Marketi, İslam Müzesi’ni, Evlilik Okulu’nu ve Hoşgeldin Bebek Projelerini Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte gezen Belediye Başkanları Şahinbey Belediyesinin çok önemli işler başardığını ve Türkiye’de örnek gösterilen belediyeler arasında yer aldığını ifade ettiler.

“Çalışmalarınızı Yakından Takip Ediyoruz”

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi’nin sosyal tesislerini ve müzelerini gezdik. Gaziantep’in Malatya ile birçok benzer noktaları var. Arapgir’inde kültürel mirası çok fazla bu anlamda Gaziantep’le bire bir örtüştüğümüzü düşünüyorum. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte aynı dönemde seçildik. Çalışmalarını da yakinen izliyorum. Özellikle gençlik Merkezlerinde, Türkiye’ye model olacak üst düzey işler yapılmış” dedi.

Önemli Hizmetler Yapılmış

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Şahinbey Belediyemizin çalışmalarının bir kısmını inceleme fırsatı bulduklarını belirterek, “Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Toplumun her kademesinden insanın eğitim gördüğü sosyal tesisleri gördük. Müzeler ve Sosyal Markete yapılan muhteşem çalışmaları inceledik. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu tebrik ediyorum” dedi.

Her Kesime Hitap Eden Hizmetler Yapılmış

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Şahinbey Belediyemizin çalışmalarını çok beğendiklerini ifade ederek, “Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, örnek teşkil eden birçok projeye imza atmış. Halka dönük olarak yapılmış çalışmalar var. Sosyal tesisler 7’den 77’ye herkesin kullanacağı şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mükemmel tesisler. Ben bu çalışmalardan dolayı Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nu ve ekibini kutluyorum” dedi.

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi