BELEDİYE BAŞKANIMIZ HALUK CÖMERTOĞLU’NUN ŞEHİT MESAJI

             Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında Suriye El Bab’ da 4 Ocak 2017 Çarşamba günü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucu şehit olan Jandarma Kıdemli Astsubay Hüsnü BİLGİÇ kardeşimiz şahadet şerbetini içmiştir. Şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, milletimize ve Türk silahlı kuvvetlerimize başsağlığı dilerim. 

            Milletçe acımız büyüktür. 

            “Birlik ve beraberlik içerisinde, terörün vatan topraklarından silinip atılması için büyük bir mücadele verilmektedir. Bu mücadelede kaybettiğimiz canlar, memleketimizin canlarıdır, geleceğimizdir. Acımız büyüktür ve Türk milleti bu acıyı göğüsleyecek güçtedir. Terörün destekçisi tüm iç ve dış mihraklar tarafından iyi bilinmelidir ki, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanın her karış toprağı kutsaldır. Bu doğrultuda terörle mücadelemiz kararlılıkla sürdürülmektedir. Bizlere düşen ise sağduyu ve birlik içinde olmaktır.

            Tarihin akışından bu güne şehitlik mertebesi aziz milletimiz için bir şeref madalyası olarak görülmüştür. Hüsnü kardeşimiz de İla-i kelimetullah ve vatan uğruna gözünü kırpmadan canını seve seve ortaya koymuştur.

            Aziz şehidimiz Hüsnü BİLGİÇ’ e Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı ve Sabr-ı cemil dilerim.

            Aziz şehidim;  Mekânın cennet olsun, gözün arkada kalmasın. Bu millet var oldukça vatan için canlarını vermeye her zaman hazır HÜSNÜ’ lerimiz yetişmektedir. 

 

                                     

                                                                                                                                       Haluk CÖMERTOĞLU

                                                                                                                                     Arapgir Belediye Başkanı

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi