AHMET ZEYNELOĞLU İLKOKULUNA GİYİM YARDIMI YAPILDI

AHMET ZEYNELOĞLU İLKOKULUNA GİYİM YARDIMI YAPILDI

Hanımlar Eğitim Kültür Vakfından Ahmet Zeyneloğlu İlkokulunda öğrenim gören 144 öğrencinin tamamına kaban ve ayakkabı yardımı yapıldı. Ahmet Zeyneloğlu İlkokulunda yapılan giysi dağıtımına Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, Meclis Üyesi Vahap Boztepe, Okul Müdürü Osman Gölcük, Müdür Yardımcısı Mehmet Koç ve öğretmenler katıldı.

Kıyafet dağıtımında Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu: ‘BİLSAM (Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) aracılığıyla Hanımlar Eğitim Ve Kültür Vakfının yapmış olduğu bu anlamlı yardımdan dolayı Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfına İlçemiz ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Ahmet Zeyneloğlu İlkokulunda okuyan öğrencilerin tamamına yapılmış olan kıyafet yardımı kış mevsimine girdiğimiz bu ayda büyük bir ihtiyacı karşılamıştır. Yeni kaban ve kışlık ayakkabılarına kavuşan minik öğrencilerin mutluluğunu gözlerinden okuyoruz. Bu hayırlı hizmetlerinden dolayı Başta Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı olmak üzere BİLSAM yetkililerine, kıyafetlerin okula ulaştırılmasına kadar ki sürede emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Bizler de Belediye olarak okullarımız için her türlü yardımı ve hizmeti yapmaya gayret ediyoruz. Ahmet Zeyneloğlu İlkokulumuzun bahçesinin tamamını kilit parke ile döşedik. Okulun iç koridorlarının ve ıslak zeminlerinin yenilenmesi için gerekli malzemeleri okulun bahçesine getirdik. Tatil döneminde inşallah bu tadilatı yaparak öğrencilerimizin hizmetine sunacağız. Bahçede bulunan Konferans Salonunun kalorifer peteklerinde bulunan arızanın da giderilmesi için çalışmalara başlanmış olup, yaşanan mağduriyetler giderilecektir. ’dedi.

Okul Müdürü Osman Gölcük: ‘Okulumuza yapılan bu yardımdan dolayı Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfına, BİLSAM yetkililerine ve katılım ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na öğrencilerimiz ve okulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi