MASKİ YÖNETİCİLERİ ARAPGİR İLÇESİNİ ZİYAET ETTİLER

01.11.2016 pazartesi günü ilçemize Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ)  Genel Müdürü Dr. Özgür ÖZDEMİR ve beraberindeki Genel Müdür Yardımcıları ile İrfan KAYA, Sinan ÇEÇEN, Ömür KARAAĞAÇ, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Mehmet İŞİDOĞRU,  Plan Proje Dairesi Başkanı Vedat ÖZDEN, Tesisler Dairesi Başkanı  Hilmi AKPINAR, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Ufuk SEKMEN,  Kanalizasyon Dairesi Başkanı Oğuz ÖZCAN, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Cengiz TAYFUN, Abone İşleri Dairesi Başkanı İsmail GÜNEY ile birlikte Arapgir Belediyesi’ni ziyaret ederek burada Arapgir ’de yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili geniş çaplı bir toplantı gerçekleştirdi.

Heyete Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Basri AKNAR, Arapgir Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet TÜMER, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İlhami Mengi ve Mehmet Metin Bölükbaşı, Belediye Encümen Üyesi Faruk OZAN da eşlik ettiler. Daha sonra ilçemizin tarihi ve kültürel alanları gezen heyet Arapgir Kaymakam Vekili Selçuk YOSUNKAYA’yı da makamında ziyaret ederek ilçemizden ayrıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi