BAMSI BEYREK'TEN ARAPGİR'E ZİYARET

Türkiye genelinde Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ile Üniversitelerin İletişim Fakülteleri arasında işbirliği ile yeniden  ortak bir zemini, üniversitelerin akademik öğretim ve öğrenim kadrosu ile TRT Akademi Dergisi etrafında yeni birliktelikler oluşturmak amacıyla düzenlenen “TRT Akademi Söyleşileri” etkinliği kapsamında Malatya’da bulunan DİRİLİŞ ERTUĞRUL dizisi oyuncularından Nurettin SÖNMEZ (Bamsı Beyrek) dün akşam saatlerinde ilçemizi ziyaret etti.

Milyonların TRT ekranlarında büyük bir ilgiyle izlediği DİRİLİŞ ERTUĞRUL dizisinin kendi şahsına münhasır kişiliği, tavırları ve konuşmasıyla herkesin gönlünde taht kuran Bamsı Beyrek karakterini canlandıran Nurettin SÖNMEZ, Malatya'da gerçekleştirilen TRT Akademi Söyleşileri programının ardından Arapgir Onar Mahallesinde bulunan 800 Yıllık Cem Evini görmek üzere ilçemize geldi. Burada Belediye Başkan Yardımcılarımız Basri Aknar ve Çetin Özdemir tarafından karşılandığını sonra Şeyh Hasan Oner tarafından yaptırılan 800 Yıllık Cem Evini gezdi. Sönmez daha sonra Kaynarcada bulunan Çay Bahçesine gelerek burada Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu tarafından karşılandı. Samimi geçen sohbet sırasında Arapgirli vatandaşlarla fotoğraf çektiren ünlü oyuncu Arapgirliler gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirip, misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi