BAŞKAN CÖMERTOĞLUNDAN MUHARREM AYI MESAJI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Muharrem Ayı'nın başlaması ve Hicri Yılbaşı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Cömertoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: 

"İslam tarihinde önemli bir yere sahip olan ve hicri takvimin ilk ayı olan Muharrem ayına kavuşmanın manevi huzuru içerisindeyiz. Sevgili peygamberimizin Mekke'den Medine'ye hicreti esas alınarak hicri yılbaşı olarak kabul edilen ve Allah'ın ayı olarak nitelendirilen Muharrem Ayı, paylaşmanın, birlik ve beraberlik içinde olmanın hatırlandığı değerli zaman dilimlerimizden biridir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Muharrem Ayı'nın birlik ve beraberlik duygularının gelişmesine vesile olmasını, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Muharrem Ayı'nı ve Hicri Yılbaşını tebrik ediyorum."

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi