BAŞKAN CÖMERTOĞLU'NUN KURBAN BAYRAM MESAJI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU Kurban Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi; "Saygıdeğer hemşerilerim;  tarih her zaman doğruları yazar, tarihi yazanlar doğru zamanda doğru işleri yapanlarla yanlışı yapanları her zaman halkın önüne bırakıvermiştir.

Bizler kutsal vatanımızda, bizlere emanet edilen en küçük değerden, en büyük değerlere kadar bu vatanın her karış toprağını bilen, gören yaşayan insanlar olarak, bizlere emanet edilen her görevi yapmanın gururunu yaşadık.

Bizlere tevdi edilen her görevi layıkı ile yaparken, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü içinde çalıştık, ülkemizin ve milletimizin değerleri içinde yer alan ve bulunduğum çok kıymetli görev başında iken, atalarımızın bizlere emanet ettiği birbirinden değerli eserleri onarmak, ayağa kaldırmak ve kıymetli hemşerilerimin emrine tekrardan kazandırmak nasip oldu.

Kutlu yolda ilçemizin sıkıntılarını çözmek için Arapgir Belediye Başkanı olarak sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken, Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sizlerle birlikte olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim.

Cenabı Allah (CC) ülkemi, milletimi, dünyadaki mazlum insanları bu mübarek Kurban Bayramının kutsallığı içinde korusun, sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım.’’

                                                                                       Haluk CÖMERTOĞLU

                                                                                     Arapgir Belediye Başkanı

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi