İSTANBUL BAROSUNDAN İLÇEMİZE ZİYARET

                Her geçen gün turizm alanında ilerleme sağlayan ilçemize gezmeye gelenlerin sayısı da artarak devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu da ilçemize İstanbul Barosundan çok önemli bir heyet gelerek ilçemizde gezi turu düzenledi.

                Cumartesi günü sabah saatlerinde ilçemize gelen heyeti Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU karşılayarak misafirlere Millet Han Butik Otel'de sabah kahvaltısı ikram edildi. Burada yapılan sinevizyon gösterisi ile heyete ilçe hakkında bilgi verildi. Daha sonra ekip, Mirliva Ahmet Bey Camii, Çarşı Hamamı, İpekçi Sokak, geleneksel mimariyi yansıtan konaklar olmak üzere ilçede çeşitli turistik mekanları gezdi.

                Gezi turuna İstanbul Barosundan Rüştü Ve Emine Köprülü, Mustafa Ve Nazan Karagülle, Aziz Ve Selma Demir, Mahmut Ve Serpil Gürgeç, Hasan Ve Arzum Engin, Kamil Ve Filiz Genç, Selin Köprülü, Ahmet Genç Ve Sevgi Özyurt katılırken, Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, Ziyaretleri için misafirlere teşekkür ederek, Hukuku toplum adına koruma ve kollama görevini üstlenmiş ülkemizde adaletin kusursuz işleyişi için çalışan böylesine önemli insanları misafir etmek, tanımak ve ilçeyi tanıtmanın kendisi için onur verici olduğunu, bu ziyaretin devamını da beklediklerini belirtti.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi