BİRLİK, BERABERLİK VE DEMOKRASİ İÇİN AŞURE İKRAMI YAPILDI

15 Temmuz Darbe Girişiminin 22. Gününde demokrasi nöbeti Hükümet Konağı önünde devam ederken, Arapgir Kaymakamlığı, Arapgir Belediyesi, Arapgir Müftülüğü ve Arapgir Hacı Bektaş Veli Kültürünü Tanıtma Derneğinin ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonla vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Arapgir İlçe Kaymakamı Tekin Erdemir, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Basri Aknar, İlçe Müftüsü Ertuğrul Akın, Hacı Bektaş Veli Kültürünü Tanıtma Derneği Başkanı Sadık Boztepe ile çok sayıda vatandaş organizasyona katılım sağladı.

Kuranı Kerim tilaveti ve aşure dağıtımıyla başlayan programda İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı yaptığı konuşmalarda 15 Temmuz Darbe girişimini lanetlerken, olaylara dair gün yüzüne çıkan detaylarla ilgili vatandaşlara bilgi verildi. İlk günden bu yana artarak devam eden katılımlar için vatandaşlara teşekkür edilirken, birlik ve beraberliğin devamlılığının sağlanması temenni edildi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi