HAKİM VE CUMHURİYET SAVCISINDAN VEDA ZİYARETİ

Arapgir Adliyesinde tayinleri çıkan Hakim Veysel DEĞİRMENCİ ve Cumhuriyet Savcısı Tayfur ÖZGENÇ Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

İlçede bulunan Adliyede görevlerini sürdüren Hakim Veysel DEĞİRMENCİ veCumhuriyet Savcısı Tayfur ÖZGENÇ’in tayinleri çıkarak, yeni görev yerlerine gitmek üzere ilçeden ayrılmadan önce Arapgir Belediyesine gelerek, Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU’nu makamında ziyaret etti. Adaletin ve adaletli olmanın erdemlerin en büyüğü ve toplumun önünü aydınlatan bir ışık olduğunu belirten Başkan Cömertoğlu, bu yolda adımlarını atan savcı ve hakimlerin kutsal görevlerinde başarılar dilediğini belirtti. Yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennilerinde bulundu. Ardından yeni görev yerlerine gidecek olan Hakim ve Cumhuriyet Savcısına Tablo hediye etti.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi