MESLEK LİSESİ SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

İlçemizde Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin Hami Aydınlar Parkında hazırlamış oldukları serginin açılışına Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU katıldı.

Öğrencilerin hazırlamış olduğu farklı alanlarda birbirinden önemli materyallere ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu. Bilim ve Teknoloji alanında sergilenen 3D gözlük serginin ilgi odağı oldu.

Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU sergi gezisini tamamladıktan sonra öğrencileri tebrik ederek, ‘Bugün burada öğrencilerimizin ortaya koymuş olduğu bu eserler gelecekte neler yapabileceklerinin en büyük ispatıdır. Büyük şirketlerin adeta milyonlarca dolar harcayıp ortaya koydukları ürünlerin bir nevi simülasyonunu görmüş olduk. Böylesine önemli eserleri ortaya koyabilen bu öğrencilerimizi alnından öpüyor, onlara rehber olan öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.’ şeklinde konuştu.

Sergiye Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, Başkan Yardımcısı Çetin ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık ÖZDEMİR ve Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Fikret GÜLER ile öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi