KEREM AYDINLAR FEN LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

2015-2016 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Arapgir Kerem Aydınlar Fen Lisesi’nde mezuniyet töreni düzenlendi. Kaynarca Şiir Akşamları adı ile düzenlenen mezuniyet töreninin bu yıl altıncısı gerçekleştirildi.

Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe Kaymakam Tekin Erdemir, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, kurum amirleri ve öğrenci velileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Hüseyin Ateş mezun olan öğrencilere başarılar dileyerek şunları söyledi:

“Öncelikle okulumuzu yaptırmakla yetinmeyen, büyümemiz ve gelişmemiz için maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen ülkemizin hayırsever işadamı Sayın Mehmet Ali Aydınlar beyefendiye şükranlarımı arz ediyorum.

Sevgili gençler, sizleri kendi öz değerleriyle barışık, ailesini, yurdunu, bayrağını, milletini seven bireyler olarak yetiştirdik. Hayatınız boyunca yüce milletimize ve devletimize özveri ile çalışıp hizmet edeceğinizden eminiz. Kerem Aydınlar Fen Lisesi olarak sizleri sevgiyle, hasretle uğurlarken hepinize mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Programda şiir dinletisinin yanı sıra temsili diploma töreni yapıldı. Dereceye giren öğrencilerin diplomaları İlçe Kaymakamı Tekin Erdemir ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu tarafından öğrencilere verildi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi