ARAPGİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ŞÖFÖR ESNAFI İÇİN MASKE TESLİMİ YAPILDI

Arapgir Belediyesi tarafından ilçemizde görev yapan taksiciler ve şöför esnaflarına dağıtılmak üzere Arapgir Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına çok sayıda maske teslimi yapıldı.

Arapgir Belediyesi tarafından Corona Virüsü (COVİD-19) ile mücadele kapsamında geçtiğimiz günlerde ilçe esnaflarına, sağlık çalışanlarına, muhtarlara maske dağıtımı çalışmaları hız kesmeden sürüyor. İlçede hizmet vermekte olan taksicilere ve şöför esnaflarına dağıtımının sağlanması için Arapgir Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İlker Özan’a çok sayıda maske teslimi yapıldı. Arapgir Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İlker Özan, Arapgir Belediyesi’nin bu davranışıyla ilçede birlik ve beraberliğin önemine değinerek, “Bu birlik ve beraberlik sayesinde, yardımlaşmayla bu felaketin önüne geçilmesi adına çok büyük bir adım atılmış oluyor. Bu nedenle başta Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi