ARAPGİR BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, esnaflara maske ve dezenfektan dağıttı.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, korona virüsüne karşı tedbir amaçlı ilçedeki esnaflara maske ve dezenfektan jeli dağıttı.
Hazırlanan dezenfektan jellerini, korona virüsüne karşı tedbir amaçlı olarak esnaflara dağıtan başkan Cömertoğlu; "Arapgir'de bugüne kadar Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte Sayın Kaymakamımız Mustafa Dilekli başkanlığında bütün kurumlarımızla başlattığımız maske ve dezenfekte faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün de yine Arapgir Belediyesi olarak çarşı merkezinden başlayarak tüm esnaflara ve mahalle muhtarlarımızla birlikte tüm halkımıza 5000 adet maske 5000 adet hijyen jeli dağıtımını gerçekleştiriyoruz. İstanbul'dan sponsor olan iş adamlarımızın destekleriyle devam eden toplumsal evde kal kampanyası kapsamında 500 koli yiyecek ve ihtiyaç duydukları malzemeleri sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Biraz sabır ile inşallah bu sıkıntılı günleri geride bırakacağız. Sizlerden ricamız zorunlu olmadıkça evden çıkmamanız, Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmeniz." dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi