ZABITA EKİPLERİ HEM DENETLEDİ, HEM DE BİLGİLENDİRDİ

Zabıta ekipleri hem denetledi, hem de bilgilendirdi. Arapgir Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri korona virüs salgını nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta ekipleri hem denetledi, hem de bilgilendirdi.

Arapgir Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri korona virüs salgını nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler ekmek üretiminin yapıldığı fırınlarda ve ekmek satışının yapıldığı marketlerde denetim ve bilgilendirme yaptı. Zabıta ekipleri, ekmek satışının yapıldığı fırınlarda ve marketlerde hijyen denetimi yaparken, uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, "Tezgahtan satış yapan esnaflarımızı ve marketlerimizi uyarıyoruz. Kendilerinden kesinlikle maskesiz ve eldivensiz ekmek satmamalarını, alıcıların ekmeklere el değmesine izin vermemelerini istiyoruz. Ayrıca reyonlara bununla ilgili uyarıcı yazılar astırıyoruz. dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi