HER NOKTADA HUMMALI TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Sabahın erken saatlerinde araç ve ekipmanlarıyla birlikte ilçe merkezinde yer alan cadde ve sokaklarda çevre ve görüntü kirliliği oluşturan tüm noktalarında hummalı bir çalışma gerçekleştiren Arapgir Belediyesi ekipleri, ilçeyi baştan aşağı temizliyor.


Koordineli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında mezarlık bakımı ve rutin temizlik işleri icra edilirken çarşı merkezi kısa sürede pırıl pırıl yapılıyor.


Ekiplerin sabahın erken saatlerinden itibaren başlayarak gece yarısına kadar yürüttüğü çalışmalarda ilçe merkezi sınırları içerisindeki çöpleri bertaraf etmenin yanı sıra merkez mezarlık temizlenerek ağaçların budaması yapılıyor. Ayrıca program dahilinde merkezdeki sokaklar ve cami önleri tazyikli suyla yıkanarak temizleniyor.

 

“Özveriyle Çalışıyoruz”

 

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili konuşan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, ilçe genelindeki temizlik çalışmalarını ödün vermeden sürdürdüklerini belirterek hummalı bir şekilde çalışarak, ilçemizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyoruz.


Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. Gayemiz daha temiz ve yaşanılır bir Arapgir. El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir Arapgir için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz. ” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi