İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Arapgir’de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende, Arapgir Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir tarafından Atatürk Anıtı'na sunuldu.
Çelenk sunumunun ardından Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, şehitler ve ebediyete intikal eden öğretmenler için saygı duruşunda bulunudu. İstiklal Marşı'nın okunması ile program sona erdi.

Programa, Arapgir Belediyesi Başkan Yardımcılarımız Gürbüz Bulut ile Ramazan Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, daire amirleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Daha sonra İlçemiz Samime Aydınlar Kültür Merkezinde düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Mustafa Dilekli, Belediye Başkan Yardımcımız Ramazan Erdem, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Emekli Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

İlçemiz Kerem Aydınlar Fen Lisesi tarafından hazırlanan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir’in konuşması, İlçe Kaymakamı Mustafa Dilekli’nin konuşması, Emekli Öğretmen Dursun Özgüler’in konuşması, Kerem Aydınlar Fen Lisesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü kısa filminin izlenmesi, şiirlerin okunması ve kısa müzik dinletisi ile sona erdi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi