ARAPGİR BELEDİYE BAŞKANI HALUK CÖMERTOĞLU, ARAPGİR CEM EVİ İNŞAATINI YERİNDE İNCELEDİ

Arapgir Belediyemiz öncülüğünde yapımı devam Karacaahmet Sultan Dergahı Arapgir Cem Evi’nin zemin kat tabliyesi atıldı. İnşaatı yerinde inceleyen Arapgir Kaymakamı Mustafa Dilekli ile Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu inşaat konusunda proje müteahhitti Sevilmiş İnşaat sahibi Ali Cihan Sevilmiş’ten bilgiler aldı.

Başkan Cömertoğlu; “Gerçekten özenle projelendirilen ve inşaatı yapılan bir inanç merkezi olacak. Burada Kaymakamımız Mustafa Dilekli ile inşaat alanını gezerek, inşaatın son durumu hakkında bilgi sahibi olduk. İçinde ibadet alanlarından yemekhanesine, sosyal donatısından cenaze hizmetlerine, kütüphanesinden dersliklerine ve misafirhanesine kadar birçok işlevi barındıracak. Arapgirimiz tüm kültürlerin beşiği bir memleket olarak; Arapgir’deki canlarımıza olan desteğimiz her zaman devam edecektir.” dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi