İLÇEMİZDE 10 KASIM ULU ÖNDER ATATÜRK' Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 81. yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de düzenlenen anma töreni ile anıldı.

İlçemiz Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstüne çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Saime Aydınlar Kültür Merkezinde devam eden anma törenine İlçe Kaymakamı Mustafa DİLEKLİ, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan ERDEM başta olmak üzere , kurum amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri, öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte ilçe halkımız katıldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kahraman Silah Arkadaşları ve ebediyete intikal eden şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan anma töreninde günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşma, şiirler, Atatürk' ten sözler okunmasıyla devam eden program Atatürk Oratoryo gösterisi ile son buldu.

Kaynak: Arapgir Kaymakamlığı

http://www.arapgir.gov.tr/ilcemizde-10-kasim-ulu-onder-ataturk-u-anma-toreni-duzenlendi

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi