ARAPGİR BELEDİYE BAŞKANI HALUK CÖMERTOĞLU’NDAN GURBETTEKİ HEMŞEHRİLERE ZİYARET

Başkan Cömertoğlu: “Gurbetteki Hemşehrilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

İzmir’de Arapgir’li gurbetçi sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya gelen Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da gurbetteki hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, kendisine eşlik eden Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut ile birlikte Arapgir Bostancık Köylüleri tarafından İzmir’de kurulan İzmir Ege Malatyalılar Derneği tarafından Mavişehir Tereci Gıda’da düzenlenen kahvaltı programına katıldılar.

Cömertoğlu, Yıllar önce İzmir’e yerleşen Arapgir’li hemşehrilerimizin dernek çatısı altında bir araya gelerek gurbette dayanışmanın ve birlik beraberliğin en güzel örneğini sergilediğini aktardı. Cömertoğlu, İzmir’de yaşayan ve gurbet özlemi çeken hemşehrileriyle zaman zaman bir araya gelerek hasret giderdiklerini, doğduğu topraklar olan Arapgir ile ilgili istişarelerde de bulunduklarını söyledi.

Başkan Haluk Cömertoğlu ve beraberinde Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, iki gün süren İzmir ziyaretinin ardından dönüşte Zompa Köyünden hemşehrilerimiz Kerem Kızıl ve Osman Kızıl’ı, Konya Ilgın’da Arapgirli hemşehrilerimiz Hasan Yılmaz, M. Zeki Gürbüz, Yakup Yılmaz ve Turgay Yılmaz’ı, Konya'da ikamet eden hemşehrilerimiz Zeyver Yıldız, Bülent Yıldız ve İbrahim Temiz'i ve Aksaray’da ikamet eden hemşehrimiz Ali İnce’yi de ziyaret ettiler.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi