BAŞKAN CÖMERTOĞLU İZMİR’DE HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRARAYA GELDİ

Başkan Cömertoğlu İzmir Ege Malatyalılar Derneğinin Düzenlediği Kahvaltı Programına Katıldı

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, Arapgir Bostancık Köylüleri tarafından İzmir’de kurulan İzmir Ege Malatyalılar Derneği tarafından Mavişehir Tereci Gıda’da düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Kahvaltı programına dernek üyeleri , siyasi parti temsilcileri , sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düzenlenen kahvaltı programında konuşan Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, “Bizleri bu güzel günde buluşturan dernek başkanımıza teşekkür ediyorum. Dostluğumuzu birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştiren bu organizasyonları yapmaya devam edeceğiz. Bugün buradaki birlik ve beraberliğiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Programda son olarak Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu söz aldı. Başkan Cömertoğlu, “Bizler bu gün burada bir araya gelebiliyorsak bunun mimarı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıdır. Buradan onları saygıyla, rahmetle anıyorum. Burada bu kahvaltıyı organize eden dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu buluşmaların manevi önemi oldukça yüksek. Bu doğrultuda dernek üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, Arapgirli kardeşlerim elinizden geldiği kadar derneğinize sahip çıkın. Her zaman sizlerin arkasında duracak bu derneğin sizlerde arkasında durun. Unutmayın ki bizler bir arada birbirimize destek olarak yarınlara çıkacağız.” dedi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi