SARIYER BELEDİYE BAŞKANINDAN İLÇEMİZE ZİYARET

Sivas’ın Divriği ilçesinde yapılan cemevi açılışı için bölgemize gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ilçemize gelerek Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu tarafından ağırlandı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Nadir Günay ve beraberindeki heyetle birlikte Divriği’de yapılacak olan açılış öncesi ilçemize gelerek Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun misafiri oldular. İlçeye gelen heyeti Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Erdem ve Gürbüz Bulut, CHP Arapgir İlçe Başkanı Muharrem Yedekçi, Belediye Meclis Üyeleri ile CHP’li yöneticiler karşıladı. Millet Hanında misafirlere ikram edilen yöresel yemeğin ardından misafirlere Arapgir Musiki Cemiyeti tarafından yöresel müzik dinletisi sunuldu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Arapgir ve bölge halkının kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek ziyaret boyunca eşlik eden başta Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na ve bölge halkına teşekkürlerini iletti.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi