III. ULUSLARARASI OĞUZ BOYLARI SEMPOZYUMU

III. ULUSLARARASI OĞUZ BOYLARI SEMPOZYUMU
28-30 Eylül 2023 - Arapgir / MALATYA
Sempozyum Çağrısı
Bilimsel çalışma yapan akademisyen ve bilim insanlarını buluşturacak; güncel meseleleri ve sorunları ele alarak çözüm önerileri sunacak fikir ve deneyimlerin paylaşılacağı bir platform oluşturma amacıyla düzenlenen III. Uluslararası Oğuz Boyları Sempozyumu bilim dünyasının ilgisini beklemektedir.
Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri ve Güzel Sanatların bütün alanlarında yapılan bilimsel çalışmaların kabul edileceği III. Uluslararası Oğuz Boyları Sempozyumu, 28-30 Eylül 2023 tarihlerinde Malatya’nın Arapgir ilçesinde Arapgir Belediyesi ile Oğuz Boyları Derneği ortaklığıyla gerçekleştirilecektir.
Sempozyumun dili bütün lehçeleriyle Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak kabul edilmiştir. Bilim insanlarının özet ve tam metin olarak çalışmalarını sunmaları mümkündür. Kongre sonucunda ortaya çıkacak bilimsel veriler 2023 yılı Aralık ayında e-kitap olarak yayınlanacaktır.
Bilim dünyasını ilgilendiren pek çok konuya ışık tutacağı düşüncesiyle siz değerli bilim insanlarını III. Uluslararası Oğuz Boyları Sempozyumu’na davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi