DERNEK BAŞKANI KAMURAN SEZER’DEN BAŞKAN CÖMERTOĞLU’NA ZİYARET

Malatya’daki Arapgir Derneği Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu ziyaret etti

Malatya’da faaliyet gösteren Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu ziyaret etti. Dernek çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Cömertoğlu’na bilgiler veren dernek yöneticileri, bundan sonraki çalışmalar hakkında da bilgi paylaşımında bulunarak işbirliği içerisinde bu hizmete devam edeceklerini belirttiler.

Ziyaretlere derneğin 5 kişiden oluşan yönetimin kurulu tam kadro olarak katıldı. Başkan Kâmuran Sezer, Başkan Yardımcısı Turgay Yücel, Muhasip Abdullah Salkaya ile üyeler Türkmen Baydar ve Kadir Topaloğlu Belediye Başkanı’nı ziyaretlerde derneği temsil etti.

Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği yöneticileri Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu ziyaret ederek yeniden göreve seçilmesi dolayısiyle tebriklerini iletti. Başkan Cömertoğlu’na da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Kâmuran Sezer, geçen iki dönemde derneğe verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Cömertoğlu’na teşekkür etti. Bundan sonraki dönemde de işbirliği içerisinde çalışmaları sürdürmeyi istediklerini belirten Kâmuran Sezer Haziran ayında düzenlenecek piknik konusunda Başkan Cömertoğlu’na bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da Malatya’da çeşitli zorluklara rağmen Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiğini söyleyerek, “Bu konuda dernek yönetimi olarak sizleri kutlarım. Tam bir uyum içerisinde çalışmalar yaparak Arapgirimizin adını başarı ile duyuruyorsunuz. Bizler de sizlere imkânlar ölçüsünde katkı sağlamaya çalışıyoruz ve çalışacağız” dedi.

Temmuz ayında yapılacak Fotokamp etkinliği konusunda derneğin de desteğini beklediklerini söyleyen Başkan Cömertoğlu “Bu yıl geçmiş yılları aratmayacak şekilde bu etkinliğe ev sahipliği yapmak istiyoruz. Sizler de STK’lar olarak bize yardımcı olursanız bu önemli etkinliği başarı ile gerçekleştirir, ilçemizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışırız” ifadelerini kullandı.      

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi