TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ GÖNÜLLERE DOKUNDU

Ankara Malatyalılar Derneği Korosu Türk Halk Müziği Konseri İle Gönüllere Dokundu.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ankara Malatyalılar Derneği, Ankara Arapgir Kalkındırma Derneği ve Arapgir Belediyesince hazırlanan Türk Halk Müziği Konserinde, sanatseverler ile bir araya geldi.

Arapgir Samime Aydınlar Kültür Merkezinde gerçekleşen konserde koro tarafından Türk Halk Müziğinin unutulmaz eserleri seslendirilirken, konser solo performanslar ile devam etti. 

Koro şefi Kenan Şahbudak’a plaket takdim ederek tüm sanatçıları kutlayan Kaymakam Mehmet Erdem ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, "En büyük miraslarımızdan olan Türk Halk Müziği’nin güzel örneklerini bizler için seslendirmenizden çok mutlu olduk. Halk müziğini gelecek nesillere aktardığınız, onlara sevdirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu konser ile yüreğimize dokundunuz. Sizleri gönülden kutluyorum. İyi ki varsınız, bizleri gururlandırdınız. Emeklerinize sağlık.” dedi.

Sanatçılar, koro ve solo parçalardan oluşan konser sonunda büyük alkış alarak ile izleyiciler tarafından onurlandırıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi