ARAPGİR MUHTARLAR DERNEĞİ'NİN GENEL KURULU SONUCUNDA MEVCUT BAŞKAN TURHAN ONAR GÜVEN TAZEL

Arapgir Muhtarlar Derneği'nin genel kurulu sonucunda mevcut başkan Turhan Onar güven tazeledi

Arapgir Muhtarlar Derneği'nin olağan genel kurulu Arapgir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirdi. 63 mahalle muhtarının kayıtlı olduğu genel kurulda yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından toplantıya geçildi. Genel kurulda yönetim ve denetleme kurulu faaliyet raporu okunarak ibra edildi.

Mevcut Başkan Turhan Onar, 3 yıldır bu görevi layıkıyla yaptığını belirterek, "Bugün benim yanımda olan tüm muhtarlara teşekkürü bir borç bilirim. Birlikten her zaman için kuvvet doğar. Birlikte hareket etmenin, daha doğrusu güçlü ve sesi çıkabilen bir STK'nın neler yapabileceğine hep birlikte şahit olduk. Hiçbir zaman bulunduğumuz durumda kalmadan hep daha iyiyi ve daha güzeli hedefledik. Önemli olan bu derneğin başkanı olmak değildir. Aslı olan, bu derneğin onurlu bir neferi olmaktır. Bu anlayışla da bu ailenin içerisinde hep olacağım" dedi. Başkan Onar, Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na bugüne kadar ki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Arapgir Muhtarlar Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu’na katılarak muhtarlarla bir araya gelen Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, Arapgir Muhtarlar Derneği’nin yeni seçilen başkan ve yöneticilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkanlığa yeniden seçilen Turhan Onar’ın listesi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Özgür Çataltaş, Nevzat Şahin, Remzi Kızıltepe, Güzide Başpınar

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Mustafa Parlakkılıç, Coşkun Gömüç, Lütfi Kırık, Reşat Akpınar, Hüseyin Yağmur

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Ali İhsan Karabulut, Yalçın Doluyurt, İsmet Öz

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Mustafa Üstündağ, Evren Avcı, Mürsel Aydaş

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi