23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlandı

Kutlamalar 09:00’da Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması ile başladı. Çelenk töreninin ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden Aziz Türk Büyükleri anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşımız okundu. 

Saat 10:00’da  ilçemiz kapalı spor salonunda yapıldı. Öğrencilerimizin alanda hazır bulunmasının ardından program başladı. 

İlk olarak Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu öğrencilerin ve halkın bayramını kutladılar. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden Aziz Türk Büyükleri anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunulmasının akabinde İstiklal Marşımız okundu. 

Öğrencilerimiz 23 Nisan konulu birbirinden güzel şiirler okudular. Birbiri ardına sergilenen gösteriler görülmeye değerdi. 

Kutlamaların son kısmında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sergilenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.  

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi