ARAPGİR BELEDİYESİNDEN MUHTARLARA PLAKET

Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, mahalle muhtarlarına teşekkür plaketi verdi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun ilçe dışında bulunmasından dolayı Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, Belediye hizmet binasında, başkanlık makam odasında misafir ettiği muhtarlarla bir araya geldi. Görev süresi boyunca muhtarlarla başarılı çalışmalar imza attıklarını, mahalle ayrımı yapmadan muhtarlarla iletişim halinde çalışmalar sürdürdüklerini aktaran Bulut, ”Hiçbir zaman ayrımız gayrımız olmadı. Tüm mahalle muhtarları ile çalışmaktan büyük mutluluk yaşadık. Onlardan çok şey öğrendik. Görev süreleri boyunca kendileri belediyemize mahallerimizin sorunlarını ilettiler. Bizde, kurumumuza ilettikleri sorunların hepsine birlikte çözüm bulmaya çalıştık.” dedi.

Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, görev yaptıkları mahallelerde, vatandaşların sorunların çözümü için Belediye ile iletişim kuran ve çözümüne katkı sunan 2014-2019 döneminde görev yapan muhtarlara bu katkılarından dolayı plaket takdim etti ve yaşamlarında başarılar diledi.

Akabinde Arapgir Kaymakamlığı ve Arapgir Belediyesi katkılarıyla Millet Han’da muhtarlara yemek ikramı yapıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi