BAŞKAN CÖMERTOĞLU SEÇİM SONRASI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu 2019 Yerel Seçimleri sonrası muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Millet Han Butik Otel’de gerçekleşen toplantıda Başkan Cömertoğlu, seçim sonuçlarının Arapgir adına sevindirici olduğunu belirterek “Bu başarı tablosunun oluşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Muhtarların, vatandaşlarla devlet arasında köprü görevi gördüğüne dikkat çekerek, bu nedenle muhtarlarla koordinasyona önem verdiklerini belirtti. "Muhtarlarımızı mahallelerimizdeki elimiz, gözümüz ve kulağımız olarak görüyoruz. Bu nedenle muhtarlarımızla birlikte çalışmayı ve iletişimi çok önemsiyoruz. Belediye olarak muhtarlarımızla el ele vererek, birlikte çalışarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Muhtarlıklarımızın bütün fiziksel mekân ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Muhtarlarımızın bizim elimiz, kolumuz olduğunun bilincindeyiz. Bugüne kadar muhtarlarımızın bizlere iletmiş olduğu her sorunu çözme yolunda büyük bir gayret sarf ettik. Onların hiçbir talebine kayıtsız kalmadık. Bundan sonra da elimizden gelen bütün desteği sağlayarak Belediyemizin hizmetlerini muhtarlarımızla birlikte yürütmeye özen göstereceğiz.

Daha sonra ilçemizde muhtarlık görevi sona eren muhtarlara sertifika takdimi yapılarak program sona erdi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi