AİLE İÇİ EĞİTİM VE İLETİŞİM KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ.

13 Şubat 2019 Çarşamba günü Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Malatya İl Müdürlüğü tarafından ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik, Samime Aydınlar Kültür Merkezinde Aile İçi Eğitim İletişim konulu seminer düzenlendi. Koruyucu Aile hizmetleri tanıtımı yapıldı. Programa İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem, Belediye Başkan vekili Ramazan Erdem, Garnizon Komutanı Fevzi Başyiğit, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Hasan Çakabay, Battalgazi Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mehtap Göldağ, İlçe Sağlık Grup Başkan Vekili Halime Gökçe, Ali Özge Devlet Hastanesi Başhekimi Abdullah Tümer, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlçe Müdürü Recep Ayhan, Arapgir İlçe Jandarma Komutanı Cem Kaya, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir ile daire amirleri ve resmi kurum personelleri katıldı.

Seminerde Aile içi iletişimin önemine değinildi. İletişimin verimli ve sağlıklı olabilmesi için fertlerin sorumlulukları anlatılarak, geleneksel yöntemlerin baskınlığı gibi bilgiler verildi.

Seminerin ardından Arapgir İlçe Kaymakamlığı tarafından seminer konuşmacılarına ve organizatörlerine teşekkür belgesi verildi. Ardından ilçe merkezinde misafirlere tarihi ve turistik mekânlarda tur yaptırılarak tanıtım yapıldı. İle Halk Eğitim Merkezi ziyaret edilerek burada kursiyerlerin yaptığı çalışmalar incelendi. Gezi turunun ardından misafirler ilçeden ayrıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi