TAYİNİ ÇIKAN MÜDÜRLERE VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

İlçemizde görev yapmaktayken tayinleri çıkan İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmet Timür ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mevlüt Birlik onuruna Arapgir Kaymakamlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.

İlçemizde görev yapan Müdürlerin tayininin çıkması nedeniyle Arapgir Kaymakamlığı tarafından bir veda yemeği verildi.

İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmet Timür’ün Malatya Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürü olarak atanması, Mevlüt Birlik’in ise İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne tayin olması nedeniyle Millet Han Butik Otel’de verilen veda yemeğine Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Onur Şen, İlçe Cumhuriyet Savcısı Sefer Can Fırat, Hakim Samet Tin, kamu kurum amirleri, kurum personelleri, Stk temsilcileri ve bazı esnaflar katıldı. Burada bir konuşma yapan Başkan Haluk Cömertoğlu, "Müdürlerimiz göreve başladıklarından bu yana vatandaşlarla samimi bir hava içerisinde sürdürdüğü görevini titizlikle yaptıklarından hiç şüphemiz yoktur. Kurumlar ve vatandaşlar arasında ayrım yapmadan sürdürdüğü görevi atandığı yerde de yapacaklarından eminiz. İlçemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde de başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İsmet Timür ve Mevlüt Birlik’e teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi