MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI DÜZENLENEN AÇILIŞ PROGRAMI İLE BAŞLADI

Arapgir’de İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen program ile Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri başladı.
Arapgir İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri Samime Aydınlar Kültür Merkezinde düzenlenen program ile başladı. Programda konuşan İlçe Müftüsü Hamza Çınar; “Bizler diyanet görevlileri olarak, Peygamber efendimiz S.A.V’in güzel ahlakını ve onun güzelliklerini herkese en iyi şekilde anlatmak ile görevliyiz. Efendimizin dünyaya geldiği bu kutlu zaman süresince yapılacak etkinlikleri sizinle paylaşmak istedik. Bu vesileyle bu programların oluşturulmasında bizlere her zaman destek veren Sayın Kaymakamımız Mehmet Erdem ve Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu’na teşekkür etmek istiyoruz. Bizlerin tek gayesi çocuklarımıza ve yeni nesillerimize İslamı ve tabiki Peygamber Efendimiz S.A.V’i anlatmaktır” dedi.

Mevlid-i Nebi Haftası ve yapılacak programlar hakkında bilgi veren İlçe Müftüsü Hamza Çınar, katılım gösteren tüm konuklara teşekkür etti.

Düzenlenen açılış programına Kaymakam Mehmet Erdem, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, İlçe Müftüsü Hamza Çınar, daire amirleri, muhtarlar, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi