BELEDİYE BAŞKANIMIZ HALUK CÖMERTOĞLU HAKİMLER İÇİN DÜZENLENEN VEDA YEMEĞİNE KATILDI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, HSK kararnamesiyle görev yeri değişen hakimler için düzenlenen veda yemeğine katılım sağladı.

Kaynarca Cafe & Restaurantta düzenlenen yemeğe Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Kaymakamı Fikri Badioğlu, Cumhuriyet Savcısı Mert Taşkın, Cumhuriyet Savcısı Adil Taha Daşbaş, Hakim Yiğit Afşin Bay ve Hakim Büşra Acar katıldı.

Başkan Cömertoğlu “Arapgir’de adaletin tecellisine sağladığınız katkılar için teşekkür ederim. Hakimlerimizin, gittikleri yerlere değer katacağına inanıyorum. Yeni görev yerinizin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar ve mutluluklar dilerim.” dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve Arapgir Kaymakamı Fikri Badioğlu, ilçemizde görev süresi sona eren Hakim Büşra Acar ve Hakim Yiğit Afşin Bay’a teşekkür plaketi vererek, rölyef sanatı ile hazırlanan Arapgir minyatürlerini hediye ettiler.

 

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi